LOPATA NA PIZZU MALÁ, průměr 26 cm
| Objednávkový kód | 11705-14 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 2 360 Kč |
| Cena bez DPH | 99,16 € |
| Cena s DPH | 2 856 Kč |
| Objednávkový kód | 11705-14 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 2 360 Kč |
| Cena bez DPH | 99,16 € |
| Cena s DPH | 2 856 Kč |
Nerezová lopata na pizzu.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| průměr | 26 cm |
| délka | 120 cm |
| váha | 984 g |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh