Podmínky použití

Informace na této stránce mohou být změněny bez předchozího upozornění.
Veškeré fotografie, text, multimediální a další obsah je výhradním duševním vlastnictvím provozovatele těchto stránek.

A.T. Fornax, s.r.o. si vyhrazuje vlastnické právo na veškerý minulý, současný a budoucí obsah dostupný na těchto webových stránkách, který současně není vlastněn třetí stranou.

Dle podmínek použití je udělena možnost vstupu na tyto stránky každému návštěvníkovi za účelem běžné návštěvy. Návštěvníkovi se uděluje možnost přístupu, zobrazení, použití, stažení, kopírování a dalšího použití stránek pouze pro své osobní a výhradně nekomerční použití.

Tato stránka a její obsah nesmí být reprodukována, duplikována, kopírována či jinak využita pro další komerční využití bez výslovného písemného souhlasu provozovatele stránky.

Prohlášení:
Návštěvník výslovně souhlasí s tím, že vstupuje na tyto stránky na vlastní nebezpečí. Tato webová stránka je prezentována v aktuálním stavu „tak, jak je“, provozovatel stránky veřejně nečinní žádná prohlášení či nenabízí žádné záruky. Zároveň provozovatel stránky nedává žádné záruky na bezchybný a nepřerušený technický a obsahový provoz stránek, rovněž neručí za škodu způsobenou  náhodným obsahem virů a dalšího škodlivého softwaru.

Společnost A.T. Fornax, s.r.o., její majitelé, zaměstnanci a oficiální prodejní zástupci neručí za žádnou škodu, která vznikla návštěvníkovi stránek přímo, nepřímo či jakkoliv jinak plynoucí, za chyby vzniklé při špatném výkladu obsahu či při nestandardním používání stránek.

A.T. Fornax, s.r.o. - všechna práva vyhrazena