NABĚRAČKA - KRÁTKÁ RUKOJEŤ, objem 0,12 litru
| Objednávkový kód | 11970-01 |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | 11970-01 |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Nerezová naběračka o objemu 0,12 l od italského výrobce PADERNO.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| objem | 0,12 l |
| průměr | 8 cm |
| délka | 23 cm |
| váha | 0,23 g |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh