PEKÁČ HLUBOKÝ S VÍKEM, vnitřní rozměr 60 x 35 cm
| Objednávkový kód | 11965-60 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 9 570 Kč |
| Cena bez DPH | 395,45 € |
| Cena s DPH | 11 580 Kč |
| Objednávkový kód | 11965-60 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 9 570 Kč |
| Cena bez DPH | 395,45 € |
| Cena s DPH | 11 580 Kč |
Vysoce leštěný nerezový pekáč s pevnými uchy.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| provedení | nerez |
| výška | 15 cm |
| rozměr vnitřní | 60 x 35 cm |
| rozměr vnější | 68 x 38 cm |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| MŘÍŽKA DO PEKÁČE, rozměr 60 x 35 cm | 11966-60 | 2 820 Kč | 3-7 týdnů |