CHAFING KULATÝ, průměr 33 cm
| Objednávkový kód | 18136E33 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie s.p.a. |
| Cena bez DPH | 34 120 Kč |
| Cena bez DPH | 1 433,61 € |
| Cena s DPH | 41 285 Kč |
| Objednávkový kód | 18136E33 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie s.p.a. |
| Cena bez DPH | 34 120 Kč |
| Cena bez DPH | 1 433,61 € |
| Cena s DPH | 41 285 Kč |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 250 V |
| příkon | 200 W |
| průměr cm | 33 |
| výška | 43 cm |
| objem nádoby | 3,5 l |
| váha | 13,99 kg |
| materiál | nerezová ocel |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh