VÁHA DIGITÁLNÍ, max. váživost 5 kg
| Objednávkový kód | 49773-05 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | 49773-05 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
3 ks baterie typu AA 1,5V nejsou součástí dodávky. Na objednání adaptér DC 6V 300mA. Stupnice po 1g.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| kapacita | 50 kg |
| rozměr | 290 x 230 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 335 x 290 x 110 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh