PLECH PEČÍCÍ NA BAGETY DĚROVANÝ - NEPŘILNAVÝ POVRCH

Objednávkový kód 47014-35
Dostupnost Skladem
Výrobce Sambonet Paderno Industrie
Cena bez DPH 260 Kč
Cena bez DPH 10,74 €
Cena s DPH 315 Kč
PLECH PEČÍCÍ NA BAGETY DĚROVANÝ - NEPŘILNAVÝ POVRCH (47014-35)
315 Kč  

Popis produktu

Provoňte si svůj domov vůní právě upečených bagetek! Čerstvé a křupavé bagety jsou ideální snídaní a startem do nového dne. Speciálně tvarovaný plech na pečení baget vám umožní upéci delikátní a vláčné pečivo už za pár minut v pohodlí vaší kuchyně.

Plech na bagety pojme čtyři velké bagety či osm menších bagetek. Speciálně tvarovaný profil plechu je uzpůsoben pro zachování charakteristického tvaru pečiva. Děrovaný povrch rovnoměrně rozvádí teplo ze všech stran a navíc dovoluje snadné unikání páry, která při pečení vzniká. Bagety jsou díku tomu na povrchu krásně křupavé a uvnitř vláčné a nadýchané.

Plech je vhodný pro všechny druhy baget a těsta. Bez obav můžete vyzkoušet všechny své oblíbené recepty, dokonce můžete experimentovat s novými ingrediencemi a postupy. Zkuste do těsta přidat semínka a oříšky, kousky kozího sýra nebo také nakrájené olivy. Vynikající jsou i sladké bagety se sušeným i čerstvým ovocem. Plech se skvěle osvědčil i při přípravě bezlepkových receptů.

Nemáte dostatek času na přípravu vlastního těsta? Nevadí, plech můžete použít i na dopékání již připravených bagetek a pečiva. Nepřilnavý povrch plechu snadno očistíte, nevyžaduje dodatečné olejování či vysypávání, pečící papír rovněž můžete nechat odpočívat v šuplíku… Plech na bagety je vhodný pro všechny druhy trub, s rozměry 38×33 cm se snadno vejde i do menší kuchyně.

Technické parametry

Parametr Hodnota
rozměr 38 x 33 cm
výška 2,5 cm
průměr otvorů 2 mm