MŘÍŽKA NEREZOVÁ, počet drátů 29
| Objednávkový kód | 44430-60 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | 44430-60 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Průměr drátu rámu: 5mm, počet vodorovných drátů: 29, průměr drátů: 2mm
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| rozměr | 60 x 40 cm |
| počet drátů | 29 |
| síla rámu | 5 mm |
| síla drátu | 2 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh