PALIČKA NA MASO - HLINÍKOVÁ - DŘEVĚNÉ DRŽADLO
| Objednávkový kód | 42508-00 |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 790 Kč |
| Cena bez DPH | 33,19 € |
| Cena s DPH | 956 Kč |
| Objednávkový kód | 42508-00 |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 790 Kč |
| Cena bez DPH | 33,19 € |
| Cena s DPH | 956 Kč |
Hliníková palička na maso s dřevěným držadlem.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| délka | 32 cm |
| váha | 0,6 kg |
| rozměr | úderné plochy 6,5 x 6,5 cm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh