PLECH NA PEČENÍ DĚROVANÝ - HLINÍKOVÝ, rozměr 30 x 40 cm
| Objednávkový kód | 41756-30 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | 41756-30 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Hliníkový plech děrovaný na pečení o rozměru 30 x 40 cm od italského výrobce PADERNO.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| rozměr | 30 x 40cm |
| výška | 1 cm |
| váha | 0,37 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh