PLECH NA PEČENÍ, rozměr 65 x 45 cm
| Objednávkový kód | 41751-65 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 580 Kč |
| Cena bez DPH | 24,37 € |
| Cena s DPH | 702 Kč |
| Objednávkový kód | 41751-65 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | 580 Kč |
| Cena bez DPH | 24,37 € |
| Cena s DPH | 702 Kč |
Hliníkový plech na pečení o rozměru 65 x 45 cm od italského výrobce PADERNO.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| rozměr | 65 x 45 cm |
| výška | 3 cm |
| váha | 2 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh