OSTŘIČ NOŽŮ - ELEKTRICKÝ
| Objednávkový kód | 49741-07 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | 49741-07 |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Elektrický ostřič nožů.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 220/240V |
| rozměr | 23 x 16 cm |
| výška | 16 cm |
| váha | 4,6 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh