PÁNEV MĚDĚNÁ PAELLA - 2 DRŽADLA, průměr 12 cm
| Objednávkový kód | 15615-12 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie s.p.a. |
| Cena bez DPH | 990 Kč |
| Cena bez DPH | 41,60 € |
| Cena s DPH | 1 198 Kč |
| Objednávkový kód | 15615-12 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Sambonet Paderno Industrie s.p.a. |
| Cena bez DPH | 990 Kč |
| Cena bez DPH | 41,60 € |
| Cena s DPH | 1 198 Kč |
MĚDĚNÁ PÁNEV PAELLA o průměru 12 cm od italského výrobce PADERNO.
Vhodné pro všechny typy varných desek, včetně těch indukčních.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| objem | 0,35 l |
| průměr | 12 cm |
| výška | 3 cm |
| tloušťka plechu | 2,5 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh